.

Warunki skorzystania z vouchera:

1) uczestniczenie w rozgrywkach B Klasy w strojach, które zostały u nas zamówione, o ile nie ma ku temu żadnych niezależnych przeszkód (np. konieczność skorzystania z innego kompletu strojów w związku z grą w podobnych barwach drużyny przeciwnej).


2) umieszczanie na stadionie w pobliżu wyjścia zawodników z szatni na murawę podczas meczów rozgrywek B Klasy w roli gospodarza flagi/żagla reklamowego przekazanego przez firmę PROTON.


3) umieszczenie informacji na swojej stronie internetowej i/lub profilu na FB(jeśli posiada), logotypu firmy Proton.


4) udostępnienie zgody na uwiecznienie wizerunku osób będących zawodnikami Klubu na zdjęciach i filmach oraz ich dalsze wykorzystywanie przez firmę PROTON (oraz WZPN) w materiałach reklamowych.
Formalnie przy składaniu zamówienia podpisujecie oświadczenie, które zawiera powyższe zobowiązania. Wzór oświadczenia możecie zobaczyć tutaj.

Jak wygląda realizacja vouchera?

Wyślijcie do nas maila na adres b-klasa@proton-stroje.pl. W jego treści opiszcie jak chcecie żeby wyglądały Wasze nowe stroje. Zachęcamy żebyście w tym celu skorzystali z jednego z naszych autorskich projektów, które przedstawiamy poniżej (pamiętajcie że kolorystyka Waszych strojów może być dowolna, a to co tu prezentujemy to tylko przykłady):

Stroje przedstawiono w przykładowej kolorystyce, która może być dowolna! Kolory i umiejscowienie elementów mogą się różnić od tych uzyskanych w rzeczywistości ze względu na szereg czynników, np. dobór rozmiarów przez klienta i ustawienia monitora.


Gdyby okazało się, że wśród powyższych projektów nie ma tego czego chcecie, to napiszcie nam dokładnie to co sobie wymyśliliście.
Jeśli chcecie aby na strojach znalazły się logotypy, herby, reklamy i cokolwiek innego co sobie wymarzycie, to podeślijcie nam pliki, które je zawierają i wstępnie określcie ich umiejscowienie na koszulce (dwa logotypy umieścimy na pewno, tj. nasze logo i herb WZPN). W odpowiedzi prześlemy Wam wizualizację stroju i będziemy z niecierpliwością czekać na Waszą akceptację lub uwagi co do poprawek. Kiedy projekt będzie ostatecznie przez Was zaakceptowany prześlijcie nam listę z rozmiarami, numerami, ksywkami, nazwiskami itp. (wzór listy znajduje się tutaj). My podliczymy Wasze zamówienie i odejmiemy od niego kwotę 800zł. Po dokonaniu przez Was płatności przystąpimy do realizacji Waszego zamówienia. Standardowo zajmuje nam to 10 dni od wpłaty, ale bądźcie dla nas wyrozumiali gdyby w jednym momencie zgłosiło się do nas kilkanaście zespołów i musielibyście poczekać odrobinę dłużej:)

Warto skorzystać z vouchera ponieważ:

a) Nasze stroje wykonane są z oddychających dzianin poliestrowych,

b) Wszystkie nadruki wytwarzamy metodą sublimacji, która jest najtrwalszą techniką znakowania odzieży dostępną na rynku,

c) Wasz projekt stroju jest przechowywany w naszej bazie projektów i w dowolnym momencie macie możliwość domówienia nawet 1 stroju w tej samej cenie (ale pamiętajcie o każdorazowym koszcie do zapłaty za przesyłkę ok. 20zł),

d) Projekt Waszych strojów może być dowolny,

e) Stroje są szyte specjalnie dla Was, pod Wasze zamówienie, a czas jego realizacji jest mimo to porównywalny lub krótszy niż u innych dostawców,

f) Jesteśmy bezpośrednim producentem, a nie tylko sprzedawcą. Nasze stroje są konkurencyjne cenowo i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność pod względem wykonania i dostawy.

Co dalej?

Po przekazaniu Wam nowych strojów, być może odwiedzimy Was na meczu i zrobimy Wam kilka zdjęć oraz ujęć video, oczywiście będziemy też Wam wiernie kibicować przez cały sezon:) Materiały te wykorzystamy do promowania Proton B Klasy i naszych produktów. W naszej ofercie posiadamy też m.in. dresy, znaczniki, czapki, szaliki, jeżeli jesteście zainteresowani naszym pozostałym asortymentem, to napiszcie do nas, a my przygotujemy dla Was wycenę (ale voucher dotyczy tylko zakupu strojów piłkarskich).