PROTON A KLASA, B KLASA, LIGA WOJEWÓDZKA

GRASZ W WIELKOPOLSKIEJ A KLASIE, B KLASIE LUB LIDZE WOJEWÓDZKIEJ?

Jesteśmy dumnym sponsorem rozgrywek A i B Klas oraz Lig Wojewódzkich

prowadzonych przez Wielkopolski ZPN!

proton wielkopolski zpn

Jesteśmy pierwszą firmą w Polsce, która kompleksowo sponsoruje wszystkie drużyny z najniższych szczebli tych rozgrywek, wspierając rozwój piłki nożnej tam, gdzie ma swoje początki. Sami przez wiele lat graliśmy w piłkę i wiemy, że nasze stroje piłkarskie na zamówienie sprostają wymaganiom zarówno amatorów, jak i zawodowców. 

Komplety piłkarskie sublimacja

Dla wszystkich klubów z tego regionu i poziomów rozgrywkowych przygotowaliśmy voucher o wartości 800 zł do wykorzystania na realizację kompletu strojów piłkarskich lub dresów sportowych w sezonie 2023/2024 oraz 2024/2025. Dodatkowo dla klubów zrzeszonych w Wielkpolskim ZPN, co miesiąc przygotowujemy specjalną ofertę w obniżonych cenach!

Chcemy wspierać rozwój polskiej piłki nożnej zaczynając od tych, którzy stanowią jej podstawę.
Jeśli więc gracie w wielkopolskiej A lub B Klasie albo młodzieżowej Lidze Wojewódzkiej i potrzebujecie strojów lub dresów, to zapraszamy do nas!

VOUCHER 8OO zł

DO WYKORZYSTANIA NA ZAKUP W SEZONIE 2023/2024 oraz 2024/2025

zestaw 1

STRÓJ PIŁKARSKI

lub

ZESTAW 2

BLUZA DRESOWA + SPODNIE DRESOWE

Warunki skorzystania z vouchera:

REALIZACJA VOUCHERA

JAK WYGLĄDA REALIZACJA VOUCHERA?

1.

Wyślijcie do nas maila na adres: wzpn@proton-stroje.pl. W jego treści opiszcie jak chcecie żeby wyglądały Wasze nowe stroje lub odzież treningowa. Zachęcamy żebyście w tym celu skorzystali z jednego z naszych autorskich projektów, które przedstawiamy poniżej (pamiętajcie że kolorystyka Waszych strojów i dresów może być dowolna, a to co tu prezentujemy to tylko przykłady):

2.

3.

4.

PLUSY REALIZACJI VOUCHERA

SPRAWDŹ DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z VOUCHERA

CO DALEJ?

DOŁĄCZ DO DRUŻYN PROTON A i B KLASY oraz Ligii Wojewódzkiej

Po przekazaniu Wam nowych strojów, być może odwiedzimy Was na meczu i zrobimy Wam kilka zdjęć oraz ujęć video, oczywiście będziemy też Wam wiernie kibicować przez cały sezon. Materiały te wykorzystamy do promowania Proton A i B Klasy, Ligii Wojewódzkiej oraz naszych produktów.

!

W naszej ofercie posiadamy też m.in. ortaliony, znaczniki, czapki, szaliki, torby, getry, koszulki treningowe, plecaki… jeżeli jesteście zainteresowani naszym pozostałym asortymentem, to napiszcie do nas, a my przygotujemy dla Was wycenę.

Koszulki sportowe z nadrukami
Komplety piłkarskie dla klubów
Stroje sportowe piłkarskie z nadrukami
Stroje sportowe piłkarskie
Stroje piłkarskie
Koszulki sportowe
Odzież sportowa na zamówienie
Stroje piłkarskie dla klubów

Pliki do pobrania: