Jak zamawiać?

ZAMÓW SWÓJ WYMARZONY STRÓJ

KROK 1:

PROJEKT STROJU

Stwórz swój własny projekt,
masz nieograniczone możliwości!

Jeśli masz wizję swojego wymarzonego stroju to prześlij nam zdjęcie, plik, link, rysunek lub opis słowny jak powinien on wyglądać, a my przygotujemy dla Ciebie jego wizualizacje. Jeśli chcesz aby Twoje stroje zawierały logotypy, numery, nazwiska, ksywki itp. napisz nam o tym oraz dołącz ewentualne pliki.

lub

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów autorskich!

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy gotowe rozwiązania. Wybierz projekt z dostępnych wariantów w naszej ofercie, podaj nam jego numer oraz preferowane przez Ciebie kolory. Jeśli chcesz aby Twoje stroje zawierały logotypy, numery, nazwiska, ksywki itp. napisz nam o tym oraz dołącz ewentualne pliki.

lub

Zamów już dziś w naszym
sklepie online!*

Jeśli zależy Ci na czasie, to wejdź do naszego sklepu, zamów jeden z naszych gotowych projektów w wybranym przez Ciebie wariancie kolorystycznym, załącz pliki i specyfikacje, opłać zamówienie i czekaj na wizualizację od nas, po której już tylko Twoje “TAK!” dzieli nas od rozpoczęcia produkcji Twoich strojów.

* obecnie ta opcja dostępna tylko dla męskich i damskich strojów koszykarskich, strojów siatkarskich oraz piłkarskich. 

KROK 2:

WIZUALIZACJA STROJU

Po otrzymaniu wiadomości od Ciebie, nasi graficy stworzą projekt stroju zgodnie z Twoimi wytycznymi i odeślą go Tobie do akceptacji. Możesz zaakceptować projekt lub przesłać nam poprawki. Pamiętaj, aby przesłane pliki, które mają znaleźć się na stroju była w jak najwyższej jakości. Kiedy projekt stroju będzie już zgodny z Twoim życzeniem możesz przystąpić do złożenia zamówienia.

KROK 3:

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA

Potwierdź chęć złożenia zamówienia i podaj nam ilości oraz rozmiary wg. naszej rozmiarówki, a także adres na który mamy wysłać stroje (pamiętaj również o numerze telefonu dla kuriera). W odpowiedzi otrzymasz od nas dane do wykonania wpłaty na nasze konto.

KROK 4:

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

Po odnotowaniu Twojej wpłaty na naszym koncie, przystąpimy do realizacji zamówienia. Stroje wyślemy na podany przez Ciebie adres. Standardowy czas realizacji zamówienia to 10 dni roboczych (wrzesień – październik – 15 dni) + 1-2 dni wysyłka liczonych od następnego dnia po dokonaniu płatności.