Witaj w świecie marki PROTON!

Jesteśmy producentem odzieży sportowej projektowanej i wytwarzanej na zamówienie naszych klientów. Dzięki nam możesz sam zaprojektować strój dla siebie i swojej drużyny. Ty wybierasz kolorystykę i wzornictwo, a my tworzymy projekt, dobieramy materiał, wytwarzamy wykroje i... szyjemy Twoją odzież! Obecnie w naszej ofercie znajdują się:

  • stroje piłkarskie - ATOM DRY,
  • stroje koszykarskie - PRO JUMP,
  • stroje do ultimate frisbee - ULTI SPEED,
  • stroje do piłki ręcznej - FLASH HAND,
  • stroje do siatkówki plażowej - SAND POWER,
  • dresy sportowe, bluzy z kapturem, czapki, odzież termiczna i inna odzież treningowa.

Wszystkie serie wykonywane są ze sportowych dzianin zapewniających uczucie suchości i przewiewności podczas użytkowania. Korzystając z naszej oferty, nie musisz przejmować się wielkością zamówienia. Wykonujemy komplety sportowe na zamówienie dla profesjonalistów, jak i amatorów zaczynających dopiero swoją przygodę ze sportem! Jeśli prowadzisz własną drużynę i chcesz zamówić dla niej specjalne stroje sportowe zgodnie z Twoim projektem, trafiłeś odpowiednio.

To koniec monotonii - na polskich boiskach nadchodzi era odzieży projektowanej przez klientów i produkowanej specjalnie dla nich. Dzięki nam zyskujesz pełną swobodę w projektowaniu strojów i koszulek sportowych, jakie tylko będą Ci potrzebne. Tworzymy dla Ciebie i dlatego to my dopasowujemy się do Twoich potrzeb!

komplety sportowe na zamówienie

Skończ z szarością i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów:

Zalety naszych strojów

.

Tworząc Państwa stroje „od początku do końca”, zmniejszamy koszty produkcji związane z wykonaniem nadruków, magazynowaniem i dystrybucją. Bez pośredników oferujemy Państwu gotowy produkt – oznakowany metodą sublimacji strój w pełni spełniający wymogi do gry w rozgrywkach, w atrakcyjnej w porównaniu z tradycyjnymi kompletami cenie.

Jakość

Wszystkie serie wykonywane są ze sportowej dzianiny ULTRA zapewniającej uczucie suchości i przewiewności podczas gry. Koszulki mogą posiadać także panele oddychające po bokach, co zwiększa komfort użytkowania naszych produktów. Nadruki wykonujemy tylko i wyłącznie techniką sublimacji, która jest najtrwalszą metodą znakowania odzieży dostepną na rynku.

Dostępność

Stroje produkowane są w ciągu 10 dni roboczych od momentu zaakceptowania projektu przez klienta i złożenia zamówienia.
Realizacja zamówień od 1szt (w tej samej cenie!). Po zrealizowaniu zamówienia możliwe jest domówienie pojedynczych strojów, co niewątpliwie zwiększa żywotność całego kompletu. Stroje są zawsze dostępne w takim rozmiarze jaki sobie Państwo wybiorą.

Własny projekt

Wzór i kolorystyka stroju według życzenia klienta, możliwość stworzenia własnego projektu lub skorzystania z naszych projektów autorskich. Dowolna ilość nadruków, wszystkie nadruki nazwisk, numerów, logo, herbów, reklam itp. wykonujemy gratis!