PROTON B KLASA!

O co chodzi?

Jesteśmy dumnym sponsorem rozgrywek B Klas prowadzonych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej. Dla wszystkich klubów z tego regionu i poziomu rozgrywkowego przygotowaliśmy voucher o wartości 800zł do wykorzystania na realizację kompletu strojów piłkarskich lub odzieży treningowej w sezonie 2019/2020. Dodatkowo klubom tym proponujemy obniżoną cenę 90zł brutto za zakup stroju z dowolną ilością nadruków. Chcemy wspierać rozwój polskiej piłki nożnej zaczynając od tych, którzy stanowią jej podstawę. Jeśli więc gracie w wielkopolskiej B Klasie i potrzebujecie strojów lub dresów, to zapraszamy do nas!

infografika2

Warunki skorzystania z vouchera:

1) uczestniczenie w rozgrywkach B Klasy w odzieży, która została u nas zamówiona, o ile nie ma ku temu żadnych niezależnych przeszkód (np. konieczność skorzystania z innego kompletu strojów w związku z grą w podobnych barwach drużyny przeciwnej).


2) umieszczanie na stadionie w pobliżu wyjścia zawodników z szatni na murawę podczas meczów rozgrywek B Klasy w roli gospodarza flagi/żagla reklamowego przekazanego przez firmę PROTON.


3) umieszczenie informacji na swojej stronie internetowej i/lub profilu na FB(jeśli posiada), logotypu firmy Proton.


4) udostępnienie zgody na uwiecznienie wizerunku osób będących zawodnikami Klubu na zdjęciach i filmach oraz ich dalsze wykorzystywanie przez firmę PROTON (oraz Wielkopolski ZPN) w materiałach reklamowych.
Formalnie przy składaniu zamówienia podpisujecie oświadczenie, które zawiera powyższe zobowiązania. Wzór oświadczenia możecie zobaczyć tutaj.

Jak wygląda realizacja vouchera?

Wyślijcie do nas maila na adres b-klasa@proton-stroje.pl. W jego treści opiszcie jak chcecie żeby wyglądały Wasze nowe stroje lub odzież treningowa. Zachęcamy żebyście w tym celu skorzystali z jednego z naszych autorskich projektów, które przedstawiamy poniżej (pamiętajcie że kolorystyka Waszych strojów i dresów może być dowolna, a to co tu prezentujemy to tylko przykłady):

Stroje przedstawiono w przykładowej kolorystyce, która może być dowolna! Kolory i umiejscowienie elementów mogą się różnić od tych uzyskanych w rzeczywistości ze względu na szereg czynników, np. dobór rozmiarów przez klienta i ustawienia monitora.


Gdyby okazało się, że wśród powyższych projektów nie ma tego czego chcecie, to napiszcie nam dokładnie to co sobie wymyśliliście.
Jeśli chcecie aby na strojach znalazły się logotypy, herby, reklamy i cokolwiek innego co sobie wymarzycie, to podeślijcie nam pliki, które je zawierają i wstępnie określcie ich umiejscowienie na koszulce (dwa logotypy umieścimy na pewno, tj. nasze logo i herb Wielkopolskiego ZPN). W odpowiedzi prześlemy Wam wizualizację stroju i będziemy z niecierpliwością czekać na Waszą akceptację lub uwagi co do poprawek. Kiedy projekt będzie ostatecznie przez Was zaakceptowany prześlijcie nam listę z rozmiarami, numerami, ksywkami, nazwiskami itp. (wzór listy znajduje się tutaj). My podliczymy Wasze zamówienie i odejmiemy od niego kwotę 800zł. Po dokonaniu przez Was płatności przystąpimy do realizacji Waszego zamówienia. Standardowo zajmuje nam to 10 dni od wpłaty, ale bądźcie dla nas wyrozumiali gdyby w jednym momencie zgłosiło się do nas kilkanaście zespołów i musielibyście poczekać odrobinę dłużej:)

Warto skorzystać z vouchera ponieważ:

a) Nasza odzież sportowa wykonana jest z oddychających dzianin poliestrowych,

b) Wszystkie nadruki wytwarzamy metodą sublimacji, która jest najtrwalszą techniką znakowania odzieży dostępną na rynku,

c) Wasz projekt stroju i odzieży treningowej jest przechowywany w naszej bazie projektów i w dowolnym momencie macie możliwość domówienia nawet 1 szt w tej samej cenie (ale pamiętajcie o każdorazowym koszcie do zapłaty za przesyłkę ok. 20zł),

d) Projekt Waszej odzieży może być dowolny,

e) Odzież jest szyta specjalnie dla Was, pod Wasze zamówienie, a czas jego realizacji jest mimo to porównywalny lub krótszy niż u innych dostawców,

f) Jesteśmy bezpośrednim producentem, a nie tylko sprzedawcą. Nasza odzież jest konkurencyjna cenowo i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność pod względem wykonania i dostawy.

Co dalej?

Po przekazaniu Wam nowych strojów, być może odwiedzimy Was na meczu i zrobimy Wam kilka zdjęć oraz ujęć video, oczywiście będziemy też Wam wiernie kibicować przez cały sezon:) Materiały te wykorzystamy do promowania Proton B Klasy i naszych produktów. W naszej ofercie posiadamy też m.in. dresy, znaczniki, czapki, szaliki, jeżeli jesteście zainteresowani naszym pozostałym asortymentem, to napiszcie do nas, a my przygotujemy dla Was wycenę (ale voucher dotyczy tylko zakupu strojów piłkarskich).