Krok 1. Projekt stroju

Stwórz swój własny projekt, masz nieograniczone mozliwości! Prześlij nam zdjęcie, plik, link, rysunek albo opis słowny na adres mailowy: biuro@proton-stroje.pl

LUB

Wybierz jeden z naszych gotowych projektów autorskich, podaj nam jego numer i preferowane przec Ciebie kolory na adres mailowy: biuro@proton-stroje.pl

Jeśli chcesz aby Twoje stroje zawierały logotypy, numery, nazwiska, ksywki itp. Dołącz informacje o tym oraz ewentualne pliki w treści wysyłanego maila.

Po otrzymaniu wiadomości od Ciebie, nasi graficy stworzą projekt stroju zgodnie z Twoimi wytycznymi i odeślą go Tobie do akcpetacji. Możesz zaakceptować projekt lub przesłać nam poprawki. Kiedy projekt stroju będzie już zgodny z Twoim życzeniem możesz przystąpić do złożenia zamówienia.

Krok 2. Złożenie zamówienia

Potwierdź chęć złożenia zamówienia i podaj nam ilości oraz rozmiary wg. naszej rozmiarówki, a także adres na który mamy wysłać stroje (pamiętaj również o numerze telefonu dla kuriera). W odpowiedzi otrzymasz od nas dane do wykonania wpłaty na nasze konto.

Krok 3. Realizacja zamówienia

Po odnotowaniu Twojej wpłaty na naszym koncie, przystąpimy do realizacji zamówienia. Stroje wyślemy na podany przez Ciebie adres.